Hotýlek v srdci hor

Koupit si malý hotel v srdci hor v atraktivní vyhledávané turistické lokalitě. Lidé se sjíždějí z celé republiky i ze zahraničí a rádi se zde vracejí. Protože nabídka ubytování, gastronomie a volnočasového vyžití všeho druhu je prostě bohatá. Pro mnohé sen. Sen o úžasném podnikání, se kterým se pojí sice mnoho práce, ale také svobody. Ve skutečnosti to ovšem může být učiněná noční můra. Koupit starší penzion a zrekonstruovat jej na útulný hotýlek, to chce opravdu hodně peněz a šikovnosti.
turisté u hotelu.jpg
Nastavit ceny, aby lidé na ně slyšeli a aby se Vám to vůbec vyplatilo, není vůbec snadné. A sen o spokojených vracejících se hostech? Spousta lidí jezdí na dovolenou s tím, že si chce stěžovat, aby získali slevu a to i přesto, že si svůj pobyt koupili se sedmdesátiprocentní slevou na slevovém portále. Nakonec zjistíte, že hoteliérství je vlastně velmi náročná řehole, která je určena skutečně především pro ty nejodvážnější a nejstatečnější jedince, kteří nikdy neztrácejí motivaci.
horský hotel.jpg

Jak to vyřešit se zaměstnanci

Nesnadné je to i se zaměstnanci. Protože mimo sezónu máte problém uživit sebe a v hlavní sezóně jednak chybí lidé a jednak i zaměstnanci chtějí čerpat dovolenou. Mnozí lidé, kteří podnikají v hotelnictví tak fungují jako kuchaři, recepční, číšníci, údržbáři, uklízeči v jednom a dříve či později dospějí do stádia, kdy jsou na pokraji nervového zhroucení. Jak tuto situaci vyřešit? Určitě je žádoucí zaměstnávat zaměstnance brigádně na Dohodu o provedené práci.Prohlédněte si naše partner-sponsored Glasses, s řadou možností, které vyhovují každému vkusu a rozpočtu, k dispozici ke koupi online
hotýlek v horách.jpg
Ovšem v současné době je o brigádníky nouze. Je tedy žádoucí nabídnout jim nějaký nadstandard, aby to pro ně bylo lákavé a příjemné a spojili si to třeba s příjemnou dovolenou. Nabídka ubytování a stravy v ceně, stejně jako využívání hotelových výhod jako bazén, sauna a další příjemné benefity, kvůli kterým budou ochotni pracovat na horách.