Dámy a pánové – móda pro podzim 2017


Nejen prostřednictvím světových návrhářů byla představena kolekce pro nadcházející podzim roku 2017. Na co se můžete těšit? Jaké kousky si pořídit? Čím obohatit svůj šatník? Jak být in a jít s dobou? Co zaručeně musíte mít? Bez čeho se na podzim neobejdete?
síťované punčochy
 
Seznamte se s módními trendy podzimu 2017!
 

  1. Kostky a proužky – kostky budou nejen zdobit kabáty, plédy, ale rovněž lze zvolit možnost kostkovaných kalhot, košile, pokud si někdo na kostkovaný vzor netroufá, tak postačí v případě doplňku, jako například šála, zatímco kostky budou v umírněnější verzi, naopak proužky zcela ovládnou nejen podzimní ulice. Proužky jsou zkrátka primárním vzorem podzimu.

 kostkované oblečení

  1. Barevný podzim – kromě červené a modré – a to ve všech odstínech, bude podzim zahalen do neutrálních barev, do popředí se dostane bílá a krémová, svou nesmrtelnost pro podzim 2017 představuje klasika – kombinace černé s bílou.

 

  1. Tak trochu vintage styl i 70. léta – recyklace v módě je zcela častá a ničím výjimečná, podzim 2017 se nese tak trochu v duchu 70. let, tj. na podzim se budou nosit široké kalhoty, rovněž spojení ať už retro či vintage prvků s aktuální módou vypadá dobře a zajímavě, tak proč ne. Rovněž se vrací kalhotové kostýmy, které jsou tak vhodné jak do práce, tak rovněž nositelné do společnosti i na párty. Záleží pak na sladění s doplňky a vhodnou obuví.

 

  1. Punčochy síťované – ano, jsou zpět! Jako by to bylo nedávno, co byly hitem, kdo je neměl, jako by nebyl, na podzim se vrací – vivat punčochám!

 

  1. Třásně a pásky – třásně podzimní kolekce jsou ve výraznějším barevném provedení, třásně se budou nosit nejen na kabelkách, či bundách, ale rovněž trička, šaty budou ozdobeny třásněmi. Pásky zažívají velký návrat a budou se prakticky nosit přes jakýkoliv oděv –  šaty, kabáty, košile apod. Hitem samozřejmě budou široké pásky mající výraznou sponu. Tímto tak můžete obyčejnou jednobarevnou košili dobře zvoleným páskem oživit a dodat na eleganci a originalitě.

 
 
Závěrem
 
Podzim bude přát připraveným, tak nezapomeňte si pořídit nějaký ten kousek z nadcházející kolekce, ať jste dostatečně cool!