Dámy a pánové – móda pro podzim 2017

.


Nejen prostřednictvím světových návrhářů byla představena kolekce pro nadcházející podzim roku 2017. Na co se můžete těšit? Jaké kousky si pořídit? Čím obohatit svůj šatník? Jak být in a jít s dobou? Co zaručeně musíte mít? Bez čeho se na podzim neobejdete?
síťované punčochy
 
Seznamte se s módními trendy podzimu 2017!
 

  1. Kostky a proužky – kostky budou nejen zdobit kabáty, plédy, ale rovněž lze zvolit možnost kostkovaných kalhot, košile, pokud si někdo na kostkovaný vzor netroufá, tak postačí v případě doplňku, jako například šála, zatímco kostky budou v umírněnější verzi, naopak proužky zcela ovládnou nejen podzimní ulice. Proužky jsou zkrátka primárním vzorem podzimu.

 kostkované oblečení

  1. Barevný podzim – kromě červené a modré – a to ve všech odstínech, bude podzim zahalen do neutrálních barev, do popředí se dostane bílá a krémová, svou nesmrtelnost pro podzim 2017 představuje klasika – kombinace černé s bílou.

 

  1. Tak trochu vintage styl i 70. léta – recyklace v módě je zcela častá a ničím výjimečná, podzim 2017 se nese tak trochu v duchu 70. let, tj. na podzim se budou nosit široké kalhoty, rovněž spojení ať už retro či vintage prvků s aktuální módou vypadá dobře a zajímavě, tak proč ne. Rovněž se vrací kalhotové kostýmy, které jsou tak vhodné jak do práce, tak rovněž nositelné do společnosti i na párty. Záleží pak na sladění s doplňky a vhodnou obuví.

 

.
  1. Punčochy síťované – ano, jsou zpět! Jako by to bylo nedávno, co byly hitem, kdo je neměl, jako by nebyl, na podzim se vrací – vivat punčochám!

 

  1. Třásně a pásky – třásně podzimní kolekce jsou ve výraznějším barevném provedení, třásně se budou nosit nejen na kabelkách, či bundách, ale rovněž trička, šaty budou ozdobeny třásněmi. Pásky zažívají velký návrat a budou se prakticky nosit přes jakýkoliv oděv –  šaty, kabáty, košile apod. Hitem samozřejmě budou široké pásky mající výraznou sponu. Tímto tak můžete obyčejnou jednobarevnou košili dobře zvoleným páskem oživit a dodat na eleganci a originalitě.

 
 
Závěrem
 
Podzim bude přát připraveným, tak nezapomeňte si pořídit nějaký ten kousek z nadcházející kolekce, ať jste dostatečně cool!

Dámy a pánové – móda pro podzim 2017
4.8 (96%)5
.