Vlastní stylista je dobrou investicí

Obléct se tak, abyste se cítili dobře a zároveň opravdu dobře vypadali, není tak jednoduché, jak by se možná na první pohled mohlo zdát. Ono, vybrat si dnes věci, které jsou líbivé a zároveň pohodlné, není žádný med. Hlavně z časových důvodů je to velká makačka. Pokud jste totiž pracující člověk, notabene máte ještě alespoň jedno dítě, na nákupy oblečení prostě nemáte a ani nemůžete mít tolik času, jak byste si možná představovali. Z tohoto důvodu je vhodné vzít s sebou na nákupy i člověka, který se v módě vyzná a bez delší časové prodlevy vám vybere přesně to, co vám dokonale sekne. A nemusí to být tradičně kamarád nebo kamarádka, ale třeba váš osobní módní stylista.

obchod pro pány

Módní stylisté dnes již takřka patří k inventáři většiny obchodních domů, alespoň tedy těch, kde se prodávají luxusnější značky. Ti však nejsou placeni od toho, aby vám pomohli s výběrem, ale aby vás postrčili koupit si toho co nejvíce a pokud možno i to nejdražší. Jsou totiž placeni od toho, kolik se prodá oblečení. O spokojenost zákazníků jim v první řadě nejde. Samozřejmě, i takový stylista vám může dobře poradit, ale obvykle se tak neděje. Proto je lepší investovat své peníze do svého vlastního odborníka, který vám bude udílet jen dobře míněné rady bez vedlejší úmyslů.
kravaty se vzory

Stojí to za to

Možná si teď asi říkáte, že jde jen o další vyhazování peněz a do jisté míry máte asi pravdu, ale když chcete vypadat šik, za pár korun navíc to stojí. Jednotliví stylisté mají samozřejmě různé ceny. Najdete jak dražší profesionály, tak i poměrně levné a obětavé pomocníky, kteří vám dokáží dobře poradit i za menší peníze. Důležité je vybírat si ne podle ceny, ale podle referencí. Existují špičkoví stylisté, kteří berou relativně malou gáži a jsou samozřejmě i takoví, kteří si za průměrné či dokonce špatné rady řeknou o velkou sumu. Z toho důvodu je více než vhodné zaměřit se na reference na internetu, případně od vašich přátel nebo známých, kteří tento typ služby už využili.