Dovolená v ráji

Probuďte v sobě dobrodruha a vyrazte na úžasnou dovolenou, kterou překonáte sami sebe a budete na ni po řadu let vzpomínat! Bali je v dnešní době jedna z nejvíce navštěvovaných destinací v letních ale i zimních období. Vyniká svou úžasnou přírodou, která se rozkládá na několika ostrůvcích a všude je nádherně modré moře a krásné nekonečné pláže.
malý vodopád

Rozhodně si na cesty vezměte větší obnos peněz, který ale strategicky rozložíte na několik míst. Pamatujte, že jedete do míst, kde je úroveň života trochu nižší než u nás. Nicméně tamní obyvatelé si z toho žádné vrásky nedělají a umí si život opravdu vychutnat a žijí ho naplno každý den. Dbejte tedy vždy na bezpečnost a nenoste své doklady a finance nikterak na očích anebo na viditelných místech.

Co opravdu stojí za to, je půjčení skútrů, díky nimž se můžete pohybovat volně po celé ploše ostrovů. Nejlepší pro tyto cesty tedy je, když budete mít pouze nějaký batoh, který lehce připevníte k motorce a prostě jedete. To zní jako opravdu dobrodružné cestování, že?

Mimo úžasnou přírodu a moře, ve kterém se můžete každý den koupat, je na Bali i dostatek wellness hotelů a kvalitních restaurací. Nezapomeňte tedy ochutnat místní speciality, když už tu jednou jste.
tropický ostrůvek

Pečlivě si projděte celý seznam památek a zajímavých míst, jako jsou vodopády či posvátná místa, která opravdu stojí za navštívení. Udělejte si podrobný plán dopředu a toho se držte, ale tamní uvolněná atmosféra Vás prostě vyzve automaticky k tomu, abyste jeden den jen sedli na motorku a jeli kam Vás vítr ponese. Slunce v zádech a ráj před sebou. To zní jako opravdu dokonalá dovolená, kterou byste měli zažít toto léto!

Vše si pečlivě dokumentujte a foťte vše kolem, ať si můžete své domovy následně vyzdobit vzpomínkovými předměty a fotografiemi z cesty a přinést si tím kousek ráje domů.