Pod jednou střechou s nevěrnicí

Být mužem, to stojí hodně odvahy. Hlavně co se týče žen, u kterých nikdy dopředu nemůžete vědět, jak vám život obrátí naruby. Je těžké žít bez nich, ale o to těžší s nimi i vycházet. A jelikož jsou to i divošky, je dost možné, že si s nimi někdy užijete i své.
zasažení šípy

Vztah s vaší partnerkou, ve kterém vám byla nevěrná

Odpustit nevěru není náročné pouze pro ženy, ale taktéž pro muže. I ženy totiž vědí podvádět a potrápit tím mužské ego a srdce do značných rozměrů.
Žijete s vaší partnerkou už několik let a pokládáte váš vztah za životní zkoušku? Možná jste si prošli už kdejakými problémy, ale zcela jistě je něco, co vás nenechalo chladnými ani po čase. A tím je nevěra ze strany vaší milované.
rozbité srdce

Jak se poprat s myšlenkou, že nejste pro ni jediný a kde sebrat jistotu, že to už nikdy neudělá?
To, že jste odhalili nevěru vaší ženy je věc, kterou nemůžete nechat jen tak plavat. Skutečnost, že vás podvedla, z vašeho vztahu udělala jeden velký otazník. I když jí to odpustíte, věřte, že nezapomenete a budete se k tomu vracet i po čase, kdy se bude zdát, že je to zahrabané pod kobercem.
Ulevit se vám však může, pokud si ten scénář projdete kousek po kousku.
1.     Kdy vás začala podvádět?
2.     Co ji k tomu vedlo?
3.     Za koho vás vyměnila?
4.     Udělali jste něco špatně?
5.     Scházelo jí něco?
6.     Bude mít ještě potřebu, někdy to zopakovat?
To jsou otázky, na které budete chtít pochopitelně znát odpověď. I díky jejím odpovědím se však můžete dopracovat na rozluštění vašeho problémy, který jste možná doposud ignorovali. Třeba zjistíte, že za to do jisté míry můžete i vy, díky tomu, že jste se nesnažili váš vztah udržovat a pečovat o něho.
Jediná šance na to, jak se pokusit o poslední záchranu je to, že jí odpustíte chyby, kterých se dopustila. A pokud ji milujete, musíte se připravit na to, že to nebude lehké, ale zvládnete to jako doposud vše, co vám stálo v cestě.