Nejzajímavější koncerty 2018

I v letošním roce nás svou návštěvou poctí nemalé množství zahraničních kapel, které mají své hudební fanoušky po celém světě. Hudba nám dodává energii a přináší nám pocity štěstí, radosti a dokonale se u ní odreagujeme. Na co se můžete v pražské O2 Aréně těšit?

lightshow
Imagion Dragons
Koncert americké rockové skupiny je považován za jednu z největších třešniček pro letošní rok. Jejich koncert, který se uskuteční 16. dubna, byl vyprodán během několika minut. Zdůrazňuje to, jak je tato skupina z Las Vegas velmi oblíbená a úspěšná. Její poslední hity berou první místa hudebních žebříčků velkým útokem. Thunder, Believer, Whatever It Takes patří do jejich posledního alba Evolve z roku 2017 o kterém tento koncert pojednává. Speciálním hostem koncertu bude K. Flay. Cena lístku je od 1 090 do 1 890 Kč podle vybraného místa k sezení a stání v hale.

The Kelly Family
Kdo by je neznal. Jejich hity, které u nás frčely v 90 letech, byly velmi oblíbené a nechyběly v domácnostech téměř na žádné kazetě. Fell in Love with an Alien, I Can´t Help Myself, Roses of Red, An Angel si lidé pamatují dodnes a rádi je poslouchají znova i po tolika letech. Písničky této skupiny, která se skládá z devíti členů, jsou velmi chytlavé a příjemné na poslech. Koncert tato početná rodinná skupina naplánovala na 8. března a lístky jsou v rozmezí 990–2 250 Kč na osobu. Nebudou chybět samozřejmě i nejnovější hity této známé kapely.Pokud jste na trhu pro clothes, naše platforma je vaše nejlepší volba! Největší nákupní centrum!
mládež na koncertě
Enrique Iglesias
Španělský zpěvák je lákadlem především pro dívky a ženy, které mají rády romantické a taneční songy. Nevylučuje se tak, že i jako muž se na koncert můžete podívat, jen zřejmě budete v obležení několika desítek poblázněných fanynek. Jeho nejznámější songy Bailando, El Perdón nebo Subeme la Radio mají přes miliardu zhlédnutí a není se čemu divit, že je tak často hrají s oblibou v radiích. Svůj koncert uskuteční 8. května přesně v den svých 43 narozenin a cena lístku se pohybuje od 890-1 990 Kč.