Nejzajímavější koncerty 2018


I v letošním roce nás svou návštěvou poctí nemalé množství zahraničních kapel, které mají své hudební fanoušky po celém světě. Hudba nám dodává energii a přináší nám pocity štěstí, radosti a dokonale se u ní odreagujeme. Na co se můžete v pražské O2 Aréně těšit?
 
lightshow 
Imagion Dragons
Koncert americké rockové skupiny je považován za jednu z největších třešniček pro letošní rok. Jejich koncert, který se uskuteční 16. dubna, byl vyprodán během několika minut. Zdůrazňuje to, jak je tato skupina z Las Vegas velmi oblíbená a úspěšná. Její poslední hity berou první místa hudebních žebříčků velkým útokem. Thunder, Believer, Whatever It Takes patří do jejich posledního alba Evolve z roku 2017 o kterém tento koncert pojednává. Speciálním hostem koncertu bude K. Flay. Cena lístku je od 1 090 do 1 890 Kč podle vybraného místa k sezení a stání v hale.
 
The Kelly Family
Kdo by je neznal. Jejich hity, které u nás frčely v 90 letech, byly velmi oblíbené a nechyběly v domácnostech téměř na žádné kazetě. Fell in Love with an Alien, I Can´t Help Myself, Roses of Red, An Angel si lidé pamatují dodnes a rádi je poslouchají znova i po tolika letech. Písničky této skupiny, která se skládá z devíti členů, jsou velmi chytlavé a příjemné na poslech. Koncert tato početná rodinná skupina naplánovala na 8. března a lístky jsou v rozmezí 990–2 250 Kč na osobu. Nebudou chybět samozřejmě i nejnovější hity této známé kapely.
 mládež na koncertě
Enrique Iglesias
Španělský zpěvák je lákadlem především pro dívky a ženy, které mají rády romantické a taneční songy. Nevylučuje se tak, že i jako muž se na koncert můžete podívat, jen zřejmě budete v obležení několika desítek poblázněných fanynek. Jeho nejznámější songy Bailando, El Perdón nebo Subeme la Radio mají přes miliardu zhlédnutí a není se čemu divit, že je tak často hrají s oblibou v radiích. Svůj koncert uskuteční 8. května přesně v den svých 43 narozenin a cena lístku se pohybuje od 890-1 990 Kč.