Kam vyrazit na nezapomenutelnou svatební cestu?

Spousta novopečených manželů stále tápe, kam vyrazit na první svatební cestu. Měl by to být zážitek, na který se jednoduše nezapomíná. Cestovní kanceláře Vám nabídnout spoustu destinací, které se Vám však nemusí zamlouvat. Může to být například kvůli tomu, že:
·         Nejste nikde sami. Cestování s cestovní kanceláří není pro svatební cestu to pravé ořechové. Některým lidem by mohlo vadit to, že je kolem Vás neustále velké množství lidí, se kterými trávíte až dvacet hodin v autobusech.
·         Cestovní kanceláře rády vymodelují naprosto nesmyslné ceny za jeden krátký a obyčejný zájezd.
·         Budete chtít navštívit v místě destinace něco jiného? Bohužel, musíte dodržovat harmonogram, který stanovila kancelář.
To je jen pár důvodů, které by Vám mohly vadit, každý si možná dokážete domyslet další nepříjemnosti, které se kvůli cestovní kanceláři mohou stát.
cesta se zábradlím

Jak vybírat?

Základem je samozřejmě fakt, kolik budete chtít do své svatební cesty investovat. Od toho se odvíjí ubytování, způsob, jakým se dopravíte na místo určení nebo i jak se budete na svatební cestě stravovat.
Rozhoduje i místo, kde budete chtít být ubytováni. Nevadí Vám spát ve stanu nebo naopak neusnete bez toho, abyste si nedala sprchu či horkou vanu? Potřebujete mít místo, kam vyskládáte všechno své oblečení, nebo Vám stačí krosna, ve které bude ledabyle naházeno?
Stravování je důležitým faktorem. Nebude Vám vadit, když budete mít k večeři párek v rohlíku na benzínce? Pokud ne, uvažujte o dobrodružnějším typu dovolené. Pokud naopak chcete all inklusive a nechcete se stresovat vařením nebo tím, že sháníte jídlo na poslední chvíli, doporučujeme hotely nebo motely.
přistání letadla

Svatební cestu si užijte!

Každý menší problém na svatební cestě berte s nadhledem, užijte si každý den a pamatujte, že legrace musí být, i kdyby na chleba nebylo!