Dokonale osvětlený venkovní prostor

Jak již bylo řečeno, jakmile se setmí, očekáváte automaticky, že se rozsvítí pouliční lampy a že každé místo, na které se musíte vydat, bude dostatečně osvětlené, abyste se cítili bezpečně. Proto chcete mít dostatečně osvětlený prostor kolem domu, vjezd do garáže či prostor kolem Vaší firmy a další venkovní prostory, abyste všechno dobře viděli a pro pocit bezpečí a jistoty. U venkovního osvětlení nejde pouze o to vybrat správný druh svítidla, lampy či reflektoru, ale hlavně zvolit správné světelné zdroje.
obyčejná žárovka

Pro venkovní využití je přesně tím pravým rtuťová výbojka. Je pravdou, že bývá v dnešní době čím dál častěji nahrazována sodíkovou výbojkou, ale stále má své příznivce a to hlavně díky své nižší pořizovací ceně. Jde o skvělý světelný zdroj, který najde své využití v pouličních lampách, na parkovištích či v parcích nebo v celých průmyslových areálech či jen k nasvícení prostoru kolem budov.
Rtuťovou výbojku můžete tedy najít v mnoha venkovních svítidlech a stále jde o výkonný a účinný světelný zdroj. Vydrží svítit až několik tisíc hodin a také nespotřebuje mnoho elektrického proudu. Je vyráběna v několika různých wattážích a jistě i Vám přinese pocit bezpečí a dokonalé světlo v každém temném koutě venku.
sněžení u lampy
Je pravdou, že najít dnes rtuťovou výbojku na trhu je trochu oříšek a tak i Vy můžete využít naší nabídky a pořídit do svého venkovního osvětlení sodíkovou výbojku, která je ještě mnohem účinnějším světelným zdrojem pro exteriér a která odvede také svou práci skvěle. V naší rozmanité nabídce najdete samozřejmě i světelné zdroje určené pro interiér či třeba do automobilu a v neposlední řadě také elektroinstalační prvky a materiál. Jsme si jisti, že každý z Vás si jistě z naší nabídky vybere. V případě, že si nebudete vědět rady, obraťte se na nás a my Vám velmi rádi poradíme.