Arginin – jasná volba v boji proti problémům s erekcí

Je zbytečné se stydět za problémy s erekcí

Pánové, máte problém s erekcí? Způsobuje Vám to potíže ve Vašem sexuálním životě? Ano, zcela jistě je to pro Vás citlivé téma. Možná se stydíte o tom s někým mluvit, nechat si pomoci. Určitě hledáte na internetu nějaké užitečné rady. Toto téma ale již v dnešní době není tabu! Je to problém, který se děje více než polovině mužů.

muž v přírodě

Často je na vině nějaký zdravotní problém. Ale všichni víme, že i psychika je zásadní faktor. A často velmi významný. Lidská psychika dělá divy. Někdy se stačí zaměřit na větší duševní pohodu a dějí se zázraky. Ale co zkusit vsadit na jistější variantu? Pokud odmítáte užívat na tento problém léky a chcete to zkusit zvládnout přírodní cestou, máme pro Vás ideální řešení. Vyzkoušejte přírodní doplňky stravy. Účinná látka v nich obsažená se nazývá L – arginin.

Něco o argininu

Arginin je aminokyselina, ve které jsou bílkoviny. Poté se v těle přemění na oxid dusný a právě v něm je to pravé, co napomáhá ke zlepšení erekce. Právě oxid dusný dokáže roztahovat cévy a prokrví celé tělo. Takže i svaly a pohlavní orgány. Důležité je u argininu dávkování http://www.erectmax.cz/blog/davkovani-argininu/. Hlavní je především opatrnost. Nadměrná konzumace rozhodně ničemu nepomůže. Spiš naopak. Můžete mít například žaludeční potíže. A to je přeci nežádoucí pro každého člověka. Je zbytečné se tomuto riziku vystavovat. Arginin do těla dostáváme ve stravě. Je obsažen v mléčných výrobcích, masu, drůbeži, čokoládě, slunečnicových semínkách nebo třeba v obilovinách.

doplňky stravy

Velké množství je v zeleném ječmeni. Na pomoc s problémy ohledně erekce se doporučuje konzumovat cca 5g argininu denně. Zdá se Vám to moc? Máte pocit, že toto množství nezvládnete do sebe dostat formou stravy? Nezoufejte. V takovém případě sáhněte právě po již zmiňovaných přírodních doplňcích stravy. Erectmax je ideální volbou. Důležitá věc na závěr. Pokud se Vaše problémy nezlepší, neváhejte kontaktovat lékaře. Pomůže Vám vyřešit Váš problém a navrhne vhodnou léčbu.