Stará auta

Výkup veteránů je opravdu skvělý byznys. Jedná se totiž o automobilové poklady, které již nikdo nikdy nevyrobí. Proto jsou auta veteráni tak velmi drahá. Já sama jsem kdysi jezdila s manželem na výstavy veteránů. Manžela to hrozně moc zajímá a bavilo ho se na ně dívat. Navíc sám dva veterány vlastnil. Měl krásného tříkolového veterána, kterého ale dal do výkupu veteránů. Nutně jsme potřebovali peníze na novou střechu, a tak, než abychom si brali půjčku, kde zaplatíme hodně peněz na úrocích, tak jsme se rozhodli prodat veterána. Sice to rozhodnutí bylo pro manžela těžké, ale po týdnu mi dal konečný verdikt.

Veterán neveterán, muži auta zbožňují

Jen bych ale chtěla upozornit, že já manžela vůbec do ničeho nenutila, což si myslí jeho matka. Jednu dobu na mě byla naštvaná, že její syn kvůli mně dal svého milovaného veterána do výkupu. Jenže když pak viděla naši rozpadající se střechu, tak potom otočila. Sama uznala, že je lepší veterána prodat než si brát zbytečně nějakou půjčku, která se bude splácet roky. Peníze na střechu jsme nutně potřebovali a měli jsme je takto hned po výkupu. Byli jsme s manželem velmi šťastní, protože nám ještě hodně peněz zbylo, když jsme dodělali střechu. A víte, co jsme si dopřáli? Jeli jsme se podívat na tu největší výstavu veteránů v naší zemi.

Veteráni stojí pěkný balík

Oba jsme byli velmi nadšení a byli jsme rádi, že jsme takto peníze investovali. Navíc máme tolik zážitků, že bychom je mohli rozdávat. A víte, co je taky ještě zajímavé na výstavě veteránů? Že se tam veteráni taky vykupují i prodávají. To bylo něco pro manžela. Nemohl z nich spustit oči. Někteří muži slintají po ženách, někteří zase po veteránech. A ten druhý případ je můj manžel. Doma má ještě jednoho veterána, kterého si hodlá nechat na památku a prý do výkupu ho dát zatím nehodlá. No uvidíme. Novou střechu už máme, ale hodil by se obří bazén. Myslím, že za prodej veterána bychom na něj měli. A taky se zajímáte o veterány? Tak klikněte na náš web a vše se dozvíte.