Pomocníci pro dokonalou péči o Vaši vodu

Bazénová sůl je skvělým pomocníkem při údržbě vody ve Vašem koupacím zařízení a to jak pro zařízení, která jsou vybavena salinizační jednotkou, tak i pro zařízení, která tuto jednotku nemají. Tohoto přípravku existuje hned několik druhů a my pro Vás máme v nabídce všechny od mořské přes tabletovou až po vysokoprocentní a posypovou. U nás si zaručeně vyberete ten pravý přípravek pro úpravu vody ve Vašem koupání.kid
Tabletová bazénová sůl bývá využívána ke změkčení tvrdé vody. Pokud si všimnete, že se Vám na stěnách či dně nebo dalším zařízení Vašeho koupacího zařízení začínají usazovat vápenaté usazeniny, znamená to, že máte tvrdou vodu a že je zapotřebí začít používat změkčovadlo. Už bílé povlaky plavoucí na vodě jsou znamením tvrdé vody a v takovém případě oceníte velkou nabídku tohoto přípravku našeho obchodu.
V případě, že Vaše koupací zařízení obsahuje salinizační jednotku, můžete za pomocí kvalitní bazénové soli také ošetřovat vodu. Nahradí Vám chlor. Díky elektrolýze roztoku, která probíhá v salinizační jednotce bude Vaše voda dokonale ošetřena a zbavena všech mikrobů a bakterií. Tento přípravek je dokonale čistý a zbavený jodidů, fluoridů a dalších znečišťujících látek a proto je dokonalý právě k této úpravě vody.
K úpravě vody za pomocí salinizační jednotky můžete využít také kvalitní mořskou bazénovou sůl, která je velmi vhodná pro všechny s citlivější pokožkou. I bez salinizační jednotky můžete tento přípravek používat ve svém koupacím zařízení, ale je nutné používat i další přípravky pro úpravu vody a to hlavně přípravky pro úpravu PH. Také je potřeba častěji provádět kontrola vody za pomocí testeru.
Každopádně všechny tyto druhy bazénové soli najdete v naší široké nabídce ve vysoké kvalitě od značkových světově proslulých výrobců a to za velmi příznivých cenových podmínek.pool2