Díky praktickému držáku do auta váš mobil už nikdy nespadne

Možná se už i vám stala nepříjemná situace, kdy jste při jízdě v autě přišli o svůj mobilní telefon. A může se to stát velice snadno. Nemusíte se bát, že by vám telefon při jízdě vypadl z auta, nicméně stačí i mnohem menší náraz k tomu, abyste si brzy museli pořídit nový, protože se vám ten starý neopravitelně rozbil. Bohatě k tomu stačí náraz při pádu z palubní desky a máte zaděláno na problémy, respektive na finanční výdaje, které mohou být v případě drahých mobilních telefonů poměrně významným zásahem do vašeho soukromého rozpočtu.
Všichni to známe, bez mobilního telefonu se již jen málokdo z nás obejde, většina z nás ho potřebuje mít po ruce, a to i při jízdě automobilem. Nemluvě o tom, že potřebujete vyřídit nějaký důležitý hovor, ale při jízdě samozřejmě nesmíte vzít telefon do ruky. Co tedy dělat v případě, kdy nutně potřebujete telefonovat, nemůžete zastavit a nesmíte držet telefon v ruce?
bezpečně v autě

V tom případě je potřeba přepnout telefon na handsfree (tedy na režim, při kterém máte při telefonování volné ruce a můžete se tak plně věnovat řízení). Ovšem aby to fungovalo, jak má, je také potřeba telefon položit na nějaké vhodné místo, a tady je zmíněné jádro pudla. To, co řidiče nejčastěji napadne, je odložení telefonu na palubní desku. Ovšem pozor! V takovém případě stačí jedna prudká zatáčka, prudké zabrzdění, a telefon letí z palubní desky dolů. A všichni moc dobře víme, co to může znamenat.
mobil a volant
Ovšem existuje jeden chytrý a snadný způsob, jak se takovým problémům vyhnout. Tím způsobem je pořízení univerzálního držáku na mobilní telefon do auta, který vám uvolní ruce a umožní potřebnou komunikaci. A rázem je po potížích. Vybírat můžete hned z několika praktických typů držáků na mobil, přičemž jejich ceny jsou více než přijatelné. Díky tomu pravému držáku už nikdy nebudete riskovat poškození vašeho mobilního telefonu!

Díky praktickému držáku do auta váš mobil už nikdy nespadne
4 (80%)5