Díky praktickému držáku do auta váš mobil už nikdy nespadne

Možná se už i vám stala nepříjemná situace, kdy jste při jízdě v autě přišli o svůj mobilní telefon. A může se to stát velice snadno. Nemusíte se bát, že by vám telefon při jízdě vypadl z auta, nicméně stačí i mnohem menší náraz k tomu, abyste si brzy museli pořídit nový, protože se vám ten starý neopravitelně rozbil. Bohatě k tomu stačí náraz při pádu z palubní desky a máte zaděláno na problémy, respektive na finanční výdaje, které mohou být v případě drahých mobilních telefonů poměrně významným zásahem do vašeho soukromého rozpočtu.
Všichni to známe, bez mobilního telefonu se již jen málokdo z nás obejde, většina z nás ho potřebuje mít po ruce, a to i při jízdě automobilem. Nemluvě o tom, že potřebujete vyřídit nějaký důležitý hovor, ale při jízdě samozřejmě nesmíte vzít telefon do ruky. Co tedy dělat v případě, kdy nutně potřebujete telefonovat, nemůžete zastavit a nesmíte držet telefon v ruce?
bezpečně v autě

V tom případě je potřeba přepnout telefon na handsfree (tedy na režim, při kterém máte při telefonování volné ruce a můžete se tak plně věnovat řízení). Ovšem aby to fungovalo, jak má, je také potřeba telefon položit na nějaké vhodné místo, a tady je zmíněné jádro pudla. To, co řidiče nejčastěji napadne, je odložení telefonu na palubní desku. Ovšem pozor! V takovém případě stačí jedna prudká zatáčka, prudké zabrzdění, a telefon letí z palubní desky dolů. A všichni moc dobře víme, co to může znamenat.
mobil a volant
Ovšem existuje jeden chytrý a snadný způsob, jak se takovým problémům vyhnout. Tím způsobem je pořízení univerzálního držáku na mobilní telefon do auta, který vám uvolní ruce a umožní potřebnou komunikaci. A rázem je po potížích. Vybírat můžete hned z několika praktických typů držáků na mobil, přičemž jejich ceny jsou více než přijatelné. Díky tomu pravému držáku už nikdy nebudete riskovat poškození vašeho mobilního telefonu!