Komoda, která nám udělá parádu na chalupě

Ten kdo vlastní chalupu dobře ví, že na tohle místo jezdí za účelem odpočinku. Je to místo, kam se jezdíme schovat, před všedními věcmi, ať před prací, tak i před starostmi. Na chalupě je klid, kde si můžeme užít patřičný relax a kompletně vypnout. Nejkrásnějším místem je, pokud máte chalupu na odlehlém, klidném místě, které pokrývá příroda a čerstvý vzduch. Je to nejlepší varianta, pokud bydlíte někde ve městě nebo v panelovém bytě. Tam nemáte natolik soukromí, které by každý člověk potřeboval. A proto rádi jezdíme na chalupu, do přírody.

I když vlastníte chalupu, měli bychom se tam cítit dobře. Nedíváme se jenom na to, kde je umístěna chalupa, ale jaký je také interiér. Každý z nás má rád, když to tam bude mít útulné, krásné a sladěné podle svých představ. A není to o tom, mít tam moderní, či nějaký exkluzivní nábytek. Je to ale na každém, co má rád a co se mu líbí.

zelená komoda

Vyberte, jaká komoda na chalupu svetpokladu.cz se bude hodit Vám.

VYBÍRÁME PODLE STYLU

° Tradiční selský nábytek

° Lidový ručně malovaný nábytek

° Nábytek Provence, francouzský nábytek

° Středomořský a rustikální nábytek

° Zámecký a starožitný nábytek

TRADIČNÍ SELSKÝ NÁBYTEK – KOMODY

Na výběr máme komody s dvířky nebo zásuvkami. Komody jsou s masivního, smrkového dřeva.

LIDOVÝ RUČNĚ MALOVANÝ NÁBYTEK – KOMODY

Ručně malovaný nábytek nebo je provedena originální umělecká malba starého stylu. Malby tradičního venkovského stylu nebo dle vlastní fantazie.

NÁBYTEK PROVENCE, FRANCOUZSKÝ NÁBYTEK – KOMODY

Patří mezi nejatraktivnější nábytek, designového bydlení. Na výběr komody se zásuvkami a dvířky. Užijte si elegantní komodu s nádechem Francie.

STŘEDOMOŘSKÝ A RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK – KOMODY

Nábytek je vyroben s masivního bukového nebo smrkového dřeva. Na přání lze kartáčováním zvýraznit struktura dřeva. Povrchová úprava je realizována speciálními vosky, oleji nebo laky, s výběrem různých barevných odstínů. Pokud se chcete cítit jako na dovolené, tento druh je přímo pro Vás.

ZÁMECKÝ A STAROŽITNÝ NÁBYTEK – KOMODY

Pokud se chcete cítit jako na zámku, nebo svoje bydlení proměnit v historické, je tohle pro Vás ideální. Tento nábytek je z kvalitních materiálů, na úrovni dokonalého zpracování. Komody jsou vhodné jak pro náročné milovníky tohoto nábytku, tak do zámeckých nebo historických objektů.

komoda na chalupu

° Repasovaná komoda – znamená navrácení použité komody, do původního stavu. Některé součástky jsou nahrazeny novými nebo jsou původní součástky očištěny, jeli potřeba také dojde na opravu.

° Replika komody -připomíná originál pouze vizuálně. Používá se dostupný materiál. Zvenku je nábytek jako originál, ale uvnitř je viditelný rozdíl.

Komody mají širokou škálu využití nejen na chalupě, ale i ve Vašem domě.

Chalupa není jen o tom, abychom se tam jeli vyspat, ale načerpat nové síly a vrátit se s čistou hlavou do reality. Pokud bude Váš interiér podle Vašeho vkusu, bude Vám to dělat radost a užijete si každou chvilku, kterou tam strávíte.