Toužíte po změně?


Mladší lidé to podle názorů mnoha starších lidí nemají vůbec jednoduché, co se bydlení týče. Za mládí našich prarodičů bývalo běžné, že podniky poskytovaly výhodné půjčky a nebo dokonce dávaly zaměstnancům byty či domy. Jedinou podmínkou bylo odpracovat v podniku několik let. Tyto byty se o 30 let později prodávají za miliony. Dnes firmy žádní podobné benefity nenabízí a tak si musí mladí pomoct sami. Většina mladých lidí dnes končí v nájemních bytech, a to často ještě v takových, které ani zdaleka neodpovídají svým stavem a vybavením částce, kterou nájemci platí.

nový dům

Jediná cesta je hypotéka
Protože drtivá většina lidí má průměrné příjmy a za rok nevydělají miliony, potřebují k financování vlastního bydlení hypotéku. Tu ale není jednoduché získat, a je potřeba nejen mít dostatečné příjmy, ale také je nutné nemít žádné závazky a je potřeba nefigurovat například v registrech dlužníků.

Rekonstrukce x novostavba
Většina mladých lidí volí novostavbu, protože nechtějí riskovat problémy při rekonstrukci staršího domu. Potíže s nepříjemnými překvapeními zažil nejspíš každý, kdo nějakou starší stavbu rekonstruoval. Rekonstrukce se pak prodraží a protáhne, což rozhodně banka neocení. Ideální je postavit si novostavbu buď svépomocí a nebo třeba na klíč. Mnoho lidí volí stavbu na klíč, jelikož je to jednoduché a za pár týdnů nebo měsíců už se můžete stěhovat.

moderní bungalov

Klienti si vybírají nejčastěji typové projekty. Těm vévodí klasické bungalovy, ale můžete si vybrat i cokoliv dalšího. Pokud chcete něco co nemá každý, vyberte si bungalov l, který se vyznačuje netypickým půdorysem. Najdete v něm velká okna, která vám zajistí dostatek denního světla. V dnešní době se můžete těšit i na moderní technologie, které vám usnadní financování provozu domu – jde hlavně o tepelné čerpadlo a o solární panely, což mnoho firem dodává do svých novostaveb automaticky.