Moderní revoluční domov je tu pro vás


domek na dlani

Kdo z nás by nechtěl bydlet co nejdříve v moderním, komfortním a prostorném domě s hezkou zahradou? Ale jak to zařídit, abychom se nemuseli při pořízení takového domu zadlužit na několik desetiletí? My víme! A i vy se brzy dovtípíte, když prozradíme heslo: mobilní domy prodej. Jejich výrobou, i zařízením se zabýváme již dlouhá léta a o naše cenné zkušenosti z oboru se rádi podělíme s vámi, našimi zákazníky. Nabízíme vám možnost návrhu vlastního domu, nebo se vám můžeme postarat kompletně i o zařízení interiéru.
 
Na víkendy v pohodlí
 
S rozšířením moderních zateplovacích systémů se velmi zvýšila poptávka po celoročních mobilních domech. Stále častěji si tuto variantu naši zákazníci vybírají jako pohodlné rekreační bydlení. V takovém případě je neoblíbenější model s plně zařízeným interiérem. Umíte si představit tu rychlost bydlení? Vyberete si hezký, slunný pozemek v rekreační lokalitě, navštívíte nás a my vám vybraný dům přivezeme. Za pár dní už můžete strávit první víkend u přehrady ve vašem novém rekreačním domě.
 
Bydlení po celý rok
 
Ptáte se, zda je takové bydlení vhodné i v jiných měsících, než v horkém létě? Ano, je! Varianty pro celoroční bydlení jsou navrženy tak abyste měli úplné pohodlí a teplotní komfort v kterémkoliv ročním období. Právě z toho důvodu se stávají i oblíbenou variantou plnohodnotného bydlení pro celou rodinu. Především mladé rodiny si jejich výhody nemohou vynachválit, jelikož získávají bydlení, které je velmi levné a přitom splňuje požadavky moderních trendů bydlení. A až si prohlédnete, jak krásně mohou vypadat uvnitř, jistě jim i vy dáte svůj hlas. Také se těšíte, až se s hrnkem svařeného vína posadíte při západu slunce na terasu vašeho vlastního domu, který pro vás neznamenal splácení hypotéky po dlouhých dvacet let?

kuchyně, sporák

Moderní revoluční domov je tu pro vás
Ohodnoťte příspěvek